KrYpTo-PrOgRaMMeRs
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


KrYpTo-PrOgRaMMeRs Is ThE WoRlD's BeSt FoRuM
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 alte dedicatii

In jos 
AutorMesaj
KrYpTo
Admin
KrYpTo


Numarul mesajelor : 230
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 01/04/2008

Foaie de personaj
Krypto:

alte dedicatii Empty
MesajSubiect: alte dedicatii   alte dedicatii Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 1:48 pm

Sa-mi luati cacatul la polizor pana va sare pana in ochi.

Bagami-as pula in capul vostru de imbecili avortati

Nu valorezi nici cat microbii de anthrax dintre celulele de sperma coclita infestata - cu sifilis din pizdele curvelor de mame ce avetzi.

Bagami-ati limba-n gaura curului sa-mi gadilati hemoroizii.

Spune-i ma-tii sa-mi dea banii inapoi.

Esti mereu la fel de idiot sau azi este o ocazie speciala ?

Ba pisoar ambulant, nu vezi ca se pise toti in tine shi nici nu trag apa ?

Toata viata am fugit de prostie si fudulie , da tu le ai pe amandoua , sa moara ma-ta calcata cu tractoru de Michael Schumacher

Hai ia-o pa ma-ta de mana aia ei ciunga si duce-ti-va in padure sa sugeti pula la urs ca va plateste tata biletu de autobuz numa sa nu va mai vad ca mi se face greata si iar vomit pe voi uscatilor, ruginitilor.

Nu-nteleg nimic bai prostovane, nu mai vorbi pe gura aia de curcan spanzurat cu lasoul ca n-ai dictie da ai frectie pe care sa i-o faci lu ma-ta cu pula-n cur.

Am auzit ca ai fost ieri la camp, la cules de pula shi cand sa aduci acasa ceva pentru ma-ta, tu supsesei tot.

Mai lingi mult pizda de la moartaciuni, ma necrofilule ?, singuru tau mod in care ai contact sexual cu o fata.

Cand iti cumperi fatza sa imi dai curul inapoi ca m-am saturat sa ma cac pe unde mananci tu ducea-te-ai cu fata lu ma-ta la arat.

Tu n-ai coaie , bai homosexual imputit , tu ai o urma de pulicica si doua cosuri de le zici tu , mincinos mic , "coaie" . Daca vrei coaie , hai la tata sa ti le dea pe la buzisoare de n-ai sa mai poti zice nici cum te cheama , bai rahat cu girofar ce esti

Baga-ti-ai pula-n priza sa faci putin ca pomu de iarna si sa ne pisam cu totii pe tine de castravete ce esti, nimfoman imputiti shi sugar desavarsit

Tactu am auzit ca era ortacu care ajunsese sa suga pula pentru un strop de tuica

Nu ti-a ajuns cata pula ti-ai luat aseara la gingiile alea ca niste ciuperci stricate ?

Ti-a mai zis cineva ca puti a kkt cu miere, cu un strop de sperma si unul de untura de peste ?

Vezi ca am trecut ieri pe la mine shi ma-ta mi-a cerut niste laptic pentru bebelusu de tine shy yo i-am dat, te-am invelit shi pe tine asha ca fii recunoscator

Am auzit ca vinde ma-ta un kil de pizda sa-ti cumpere tie un gram de trill(mancara pentru papagali, in caz ca esti prea prost shi nu stii)

Ba futuva in cur de poponari ce santeti de ce nu va dati la muie unu altuia sau sa va duceti pe centura sa va corditi in bostan asa mai cistigati si voi un ban pentu ca sa mai stati pe net CURISTILOR

Tot bou esti de cand a regulat-o bunica-tu pe ma-ta shi a spurcat toata familia ta de maimutze sugatoare de sperma

Imi pare rau pentru ma-ta aia care te-a basit asa prost, akum tre' sa suga pula sa iti dea de mankare pentru papagali

Cand i-o dadeam lu ma-ta pe la spate ca masina de cusut Ileana (adica cu trei viteze) nu prea mi-am day seama ca o sa iasa un papagal raios ca tine , de stiam mai bine n-o futeam pe ma-ta aia grasa

Esti o putulica de sconcs pansat
Sus In jos
https://krypto-programmers.forumgratuit.ro
 
alte dedicatii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» dedicatii speciale
» alte alea
» Posturi tv romanesti gr atis pe pc,fara tv tunner, fara a intra pe alte site-uri-doar deschizi programul si te uiti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KrYpTo-PrOgRaMMeRs :: KrYpTo-PrOgRaMMeRS :: InJuRaTuRyy-
Mergi direct la: