KrYpTo-PrOgRaMMeRs
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


KrYpTo-PrOgRaMMeRs Is ThE WoRlD's BeSt FoRuM
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Soso
moderator
moderator



Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 01/04/2008

VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti... Empty
MesajSubiect: VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti...   VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti... Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 3:21 pm

Sus In jos
KrYpTo
Admin
KrYpTo


Numarul mesajelor : 230
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 01/04/2008

Foaie de personaj
Krypto:

VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti... Empty
MesajSubiect: Re: VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti...   VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti... Icon_minitimeMar Apr 15, 2008 12:48 pm

lol! lol lol!
belea ce mhai ascultam mel asa cand eram mititel
si ce rau mia parut cand am auzit ca sa destramat formatia:((
parca ANDRE se numea???
Sus In jos
https://krypto-programmers.forumgratuit.ro
 
VA MAI AMINTITI ? (aici "Noapte de vis".....e aia cu "Mosule ce tanar esti..."....ce o mai ascultau toti...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VA MAI AMINTITI ? (aici ASIA...e melodia aia cu.."...ia cu tine si inima inima mea..." LOL
» VA MAI AMINTITI ? ( aici Sailor Moon...nebunie ..mai ales fetele LOL )
» VA MAI AMINTITI ? ( aici Dragon Ball Z...sa nu ziceti ca nu v-ati uitat ca nu va cred..LOL )
» Ferestre in 3d, descarca winflip de aici
» "Gian Carlo :))))))))))))))))))))))))))"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KrYpTo-PrOgRaMMeRs :: KrYpTo-PrOgRaMMeRS :: FyLmUlEtE-
Mergi direct la: